פוסטים חדשים

כמה עולה לבנות אתר?
כמה עולה לבנות אתר?

19 July, 2017 על ידי Administrator

בניית אתריםבאינטרנט או פיתוח אתר אינטרנט...

האתר שלך הוא החלון לעולם הלקוחות
האתר שלך הוא החלון לעולם הלקוחות

19 July, 2017 על ידי Administrator

הקמת אתר אינטרנט – בניית אתרים היא השקעה...

עיצוב טוב הוא  50% מההצלחה
עיצוב טוב הוא 50% מההצלחה

19 July, 2017 על ידי Administrator

עיצוב אתר אינטרנט הוא תהליך של המשגה (...

תאריך שצוין אינו חוקי. →

ארכיון בלוג

טוויטר פיד

אנא, להגדיר תוסף זה בלוח הניהול הראשון.

Let's Get In Touch!

Ready to start your next project with us? That's great! Give us a call or send us an email and we will get back to you as soon as possible!

כמה עולה לבנות אתר?

פורסם ב 19 July, 2017 על ידי Administrator

כמה עולה לבנות אתר?

בניית אתריםבאינטרנט או פיתוח אתר אינטרנט (מאנגלית: Web Development) הוא עיסוק ומקצוע הכרוך בתכנון, אפיון, עיצוב ובנייה טכנית של אתר אינטרנט. העוסק במקצוע זה עיסוק של קבע נקרא בונה אתרים, ורבים מהעוסקים בו רכשו או רוכשים במהלך עשייתם, ידע בתחומי פיתוח אינטרנט נוספים כגון עיצוב אתרים (Web design), וקידום אתרים (SEO). לאחר השלמת בניית האתר הפועל ועיצובו, התוצר הסופי מועלה לשרת כדי להפכו לנגיש לקהל היעד שלו.

רבים מבוני האתרים משתמשים במערכות ניהול תוכן, דוגמת ג'ומלה, דרופל, ו-וורדפרס, לבניית אתריהם, כאשר לכל מערכת היתרונות והחסרונות שלה. מערכות אלה הן למעשה תוכנות אשר מפשטות במקרים רבים את התהליך ומבטיחות תוצר סופי עשיר עם ניהול קל בהמשך.

השיטות לבניית אתר - השיטות לבניית אתר -,בנייה הנעשית בעיקר על ידי מערכת ניהול תוכן ובנייה הנעשית בעיקר על ידי קוד.

מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן (Content Management Systems) היא תוכנה המאפשרת יצירה של תוכן באתר אינטרנט ותחזוקה שלו. תוכנה זו מהוות פלטפורמה וממשק משתמש גרפי לבניית האתר. חלק ממערכות אלו מוצעות לשימוש חופשי (כלומר ללא עלות), וחלקן אפשריות לשימוש לאחר תשלום. דוגמאות: ויקס, וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, ואחרות.

כתיבת תחביר

שיטה זו מאופיינת בכתיבה של תחביר בשפה מקובלת מסוימת (כגון PHP) אשר האתר הוא היישום הפונקנציונאלי של התחביר הספציפי שנכתב בה. ההבדל בין שיטה זו לקודמתה הוא שעבודה עם תוכנה בונה את הקוד בשביל בונה האתר, במקום שזה יכתוב אותו בעצמו.

אנשים שהם בעלי ידע בתכנות, לפחות בשפת התכנות בה נבנה האתר שלהם, יכולים להכניס שינויים בקוד האתר שהתוכנה בה השתמשו כתבה עבורם ברמת התחביר הבסיסי של האתר. בונה האתר בעצמו או לקוחו, מחליטים יחד על השיטה העדיפה לבניית האתר הספציפי. כיום רבים מהאתרים נבנים על ידי תוכנה, מה שמאפשר ניהול קל שלהם גם על ידי אנשים שאינם בעלי ידע טכני נרחב בתחום זה, כמו למשל, לקוחות של חברות המציעות שירותי בנייה לאנשים החסרים ידע זה.

מהו המחיר להקמת אתר אינטרנט?

טווח המחירים לבניית אתר אינטרנט הינו רחב במיוחד, ומושפע ישירות מהמקצועיות של בונה האתר, תכונות האתר, העיצוב, רמת האבטחה, תהליך התכנון, ההתאמה למובייל ורמת הגימור של האתר.

אין מחיר קבוע לאתר, היות ולכל אתר יש צרכים שונים ויש הבדל בין אתר תדמית לאתר מכירתי בגדול המחירים מחילים מ 5,000 ₪ לאתר עסקי ראשוני שהוא גם אתר תדמיתי, ומהווה את ה"פנים" של העסק באינטרנט. האתר יכיל מידע אודות העסק ושרותי העסק. המטרה המרכזית של אתר תדמיתי היא יצירת לידים– שזה השארת פרטים או יצירת קשר.

אתר תדמיתי יכיל גם אזור בלוג/מאמרים בו יפורסמו מאמרים בתחום העסק ויכיל דפים כגון : דף הבית, אודות, שירותי העסק, יצירת קשר ובלוג מאמרים.

אין תגיות שנוספו.